Wydarzenia

Nabór do III edycji projektu Moja Metamorfoza we Wrześni!

data dodania: sobota 2 stycznia 2016

1 stycznia 2016 roku ruszył nabór do III edycji projektu Moja Metamorfoza we Wrześni! Wzorem lat ubiegłych KLINIKA DIETETYKA jest Partnerem tego fantastycznego wydarzenia! Cały projekt przygotowują oraz sprawują i będą cały czas sprawowały nad nim pieczę 2 osoby:) Pierwsza z nich, to związana z projektem od samego początku jako pomysłodawczyni, Organizator i Partner projektu Agnieszka Witucka, dietetyk i coach. Drugą osobą jest wspierająca projekt w poprzednich edycjach jako Partner - Olga Szymańska, trener biznesu i rozwoju osobistego, specjalizująca się w szeroko pojętej reklamie i promocji.
czytaj więcej

Zapraszamy na warsztaty

data dodania: niedziela 20 grudnia 2015

W roku 2016 serdecznie zapraszam do udziału w cyklu warsztatów tematycznych oraz spotkań motywacyjnych z zaproszonymi gośćmi ze świata dietetyki, coachingu i biznesu. Szczegółowy harmonogram uzupełniany będzie na bieżąco z co najmniej 1-miesięcznym wyprzedzeniem. Zapraszam również do śledzenia naszego profilu na facebooku

NOWOŚĆ, NOWOŚĆ, NOWOŚĆ WODOROWY TEST ODDECHOWY

data dodania: poniedziałek 14 grudnia 2015

Jeśli borykasz się z wiecznymi wzdęciami, zbyt często miewasz biegunki lub zaparcia, bóle brzucha, podejrzewasz nietolerancję laktozy lub innych cukrów - zapraszamy do naszej KILINIKIDIETETYKA! Już dzisiaj zapraszamy do nas na wykonanie WODOROWYCH TESTÓW ODDECHOWYCH, które pomogą zdiagnozować przyczynę takich dolegliwości. Wykonanie testu jest nieinwazyjne i daje odpowiedź już po kilku godzinach!
czytaj więcej

Bezpłatny pomiar masy i składu ciała w ramach akcji "Przegląd Koniński" dla kobiet

data dodania: środa 8 kwietnia 2015

Serdecznie zapraszam w dniu 14.04.2015 na bezpłatny pomiar masy i składu ciała w ramach akcji "Przegląd Koniński" dla kobiet... W rozwinięciu szczegóły akcji.
czytaj więcej

Ogłoszenie nazwisk finalistek do projektu Moja Metamorfoza

data dodania: niedziela 15 marca 2015

Ogłoszenie nazwisk finalistek do projektu Moja Metamorfoza
czytaj więcej

Casting do II edycji Moja Metamorfoza we Wrześni

data dodania: piątek 13 marca 2015

Casting do II edycji Moja Metamorfoza we Wrześni
czytaj więcej

Ruszyła II edycja projektu Moja Metamorfoza we Wrześni.

data dodania: piątek 13 lutego 2015

Ruszyła II edycja projektu Moja Metamorfoza we Wrześni.
Więcej informacji:
www.mojametamorfozawrzesnia.pl
www.facebook.com/MojaMetamorfoza

Spotkanie w szkole podstawowej w Sokolnikach

data dodania: piątek 13 lutego 2015

13 lutego 2015 roku spotkałam się z uczniami Szkoły Podstawowej w Sokolnikach (k.Wrześni) w ramach realizowanego w tej szkole projektu Przychylmy Pszczołom Nieba realizowanego w ramach Niebieskich Grantów VW Poznań. Rozmawialiśmy nie tylko o zaletach i wartościach odżywczych miodu i wielu innych produktów, które produkują pszczoły. Dzieci zadawały wiele cennych pytań, wykazały się dużą znajomością zasad zdrowego odżywiania i były fantastycznymi kompanami do rozmowy. Na koniec przygotowałam dla najmłodszych wesołą niespodziankę – krótki filmik, który bawiąc był przestrogą, czym może skończyć się niewłaściwe żywienie. 
czytaj więcej

Projekt Moja Metamorfoza

data dodania: wtorek 4 listopada 2014

Czujecie się przygnębieni, a długie zimowe wieczory nie poprawiają Wam nastroju? Kolejna kostka czekolady czy ulubiony batonik tylko na krótko podnoszą Wam poziom endorfin, a kilogramów wciąż przybywa? Marzycie o wspaniałej sylwetce i świetnym samopoczuciu? Teraz możecie to osiągnąć! Z naszą pomocą metamorfoza własnego wizerunku jest na wyciągnięcie ręki.
czytaj więcej

ZAPISZ SIĘ NA WIZYTĘ

mgr inż. Agnieszka Witucka

+48 607 455 148 a.witucka@klinikadietetyka.pl

© 2018 Wszelkie prawa zastrzeżone Klinika Dietetyka

Projekt i wykonanie: HEDRYCH.pl